CRC North Keilor

Fixtures

(Round 2)
1:15 pm
Year 9 Boys Australian Rules Div 1
Green Gully Reserve

CRC North Keilor vs Salesian

(Round 1)
9:30 am
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
Oval 1

CRC North Keilor vs Thomas Carr

(Round 2)
10:15 am
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
Oval 1

CRC North Keilor vs Marymede – SM

(Round 4)
11:45 am
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
Oval 2

CRC North Keilor vs Antonine

(Round 5)
12:30 pm
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
Oval 2

Antonine vs CRC North Keilor

(Round 3)
1:15 pm
Year 9 Boys Australian Rules Div 1
Green Gully Reserve

CRC North Keilor vs Emmanuel

(Round 1)
10:10 am
Inter Girls Australian Rules Div 1 – POOL B
Oval 1

CRC North Keilor vs St Monica’s

(Round 2)
11:30 am
Inter Girls Australian Rules Div 1 – POOL B
Oval 1

CRC North Keilor vs CRC Caroline Springs

(Round 3)
12:50 pm
Inter Girls Australian Rules Div 1 – POOL B
Oval 2

Marymede – SM vs CRC North Keilor

(Round 5)
1:15 pm
Year 9 Boys Australian Rules Div 1
Green Gully Reserve

CRC North Keilor vs St Monica’s

(Round 6)
1:15 pm
Year 9 Boys Australian Rules Div 1
CRC Caroline Springs Oval

CRC Caroline Springs vs CRC North Keilor

(Round 7)
1:15 pm
Year 9 Boys Australian Rules Div 1
Marymede Catholic College

Marymede – SM vs CRC North Keilor

Results

(Round 1)
960
Year 9 Boys Australian Rules Div 1
Mackillop College

MacKillop vs CRC North Keilor

(Grand Final)
814
Year 7 Division 2 Aust Rules Finals
Green Gully Reserve

Event

(Semi Final)
769
Year 7 Division 2 Aust Rules Finals
Green Gully Reserve

Event

(Round 3)
148
Year 8 Boys Division 2 – POOL A
Galvin Park Oval 1

CRC North Keilor vs Emmanuel

(Round 2)
2522
Year 8 Boys Division 2 – POOL A
Galvin Park Oval 1

St Francis College MEL vs CRC North Keilor

(Round 1)
286
Year 8 Boys Division 2 – POOL A
Galvin Park Oval 2

Caroline Chisholm vs CRC North Keilor

(Round 7)
488
Year 7 Boys Australian Rules Div 2
Green Gully Reserve

CRC North Keilor vs Kolbe

(Round 5)
025
Junior Girls Div 1
JK Grant Oval 1

CRC North Keilor vs St Monica’s

(Round 4)
149
Junior Girls Div 1
JK Grant Oval 2

MacKillop vs CRC North Keilor

(Round 3)
020
Junior Girls Div 1
JK Grant Oval 1

CRC North Keilor vs Marymede – SM

(Round 2)
1926
Junior Girls Div 1
JK Grant Oval 2

Salesian vs CRC North Keilor

(Round 4)
3775
Year 7 Boys Australian Rules Div 2
Arnold’s Creek Reserve

St Francis College COB vs CRC North Keilor

(Round 1)
8768
Year 7 Boys Australian Rules Div 2
Alamanada Reserve

CRC North Keilor vs Caroline Chisholm

(Semi Final)
7029
Year 9 AFL Finals – Div 2
Penola College – Broadmeadows Campus

Penola v CRC North Keilor

(Round 7)
600
Year 9 Boys Australian Rules Div 2
RAMS Arena, Highgate Reserve

Kolbe vs CRC North Keilor

(Round 6)
7351
Year 9 Boys Australian Rules Div 2
Green Gully Reserve

CRC North Keilor vs Thomas Carr

(Round 5)
3138
Year 9 Boys Australian Rules Div 2
Green Gully Reserve

CRC North Keilor vs Caroline Chisholm

(Grand Final)
476
Inter Girls Division 1 Finals
Ransford Oval

Salesian v CRC North Keilor

(Round 3)
2020
Inter Girls Australian Rules Div 1 – POOL A
McAlister

CRC Caroline Springs vs CRC North Keilor

(Round 2)
09
Inter Girls Australian Rules Div 1 – POOL A
McAlister

MacKillop vs CRC North Keilor

(Round 1)
2512
Inter Girls Australian Rules Div 1 – POOL A
McAlister

CRC North Keilor vs Emmanuel

(Round 4)
4644
Year 9 Boys Australian Rules Div 2
Green Gully Reserve

CRC North Keilor vs Penola

(Grand Final)
2332
Year 10 Boys Division 2 Finals
Oval 1

CRC North Keilor v CRC Caroline Springs

(Round 5)
3734
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
Oval 1

Thomas Carr vs CRC North Keilor

(Round 4)
4615
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
Oval 2

CRC North Keilor vs Antonine

(Round 2)
1746
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
Oval 1

Penola vs CRC North Keilor

(Round 1)
5223
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
Oval 2

CRC North Keilor vs CRC Caroline Springs

(Round 2)
682
Year 8 Boys Division 2 – POOL A
South Oval 1

Thomas Carr vs CRC North Keilor

(Round 1)
666
Year 8 Boys Division 2 – POOL A
South Oval 1

CRC North Keilor vs Antonine

(Grand Final)
480
Year 8 Boys Division 2 GF
South Oval 1

CRC North Keilor v Penola

(Semi Final)
746
Year 8 Boys Division 2 GF
South Oval 2

CRC North Keilor v Caroline Chisholm

(Round 7)
6223
Year 7 Boys Australian Rules Div 2
Penola College, Broadmeadows

Penola vs CRC North Keilor

(Round 6)
4160
Year 7 Boys Australian Rules Div 2
Errington Reserve, St Albans

CRC North Keilor vs Caroline Chisholm

(Round 5)
020
Junior Girls Div 1
McAlister Oval

CRC North Keilor vs St Monica’s

(Round 4)
11
Junior Girls Div 1
Ransford Oval

MacKillop vs CRC North Keilor

(Round 3)
069
Junior Girls Div 1
McAlister Oval

CRC North Keilor vs Salesian

(Round 2)
200
Junior Girls Div 1
Ransford Oval

Penola vs CRC North Keilor

(Round 5)
507
Year 7 Boys Australian Rules Div 2
Green Gully Reserve

CRC North Keilor vs Thomas Carr

(Round 4)
2217
Year 7 Boys Australian Rules Div 2
Skinner Reserve

Caroline Chisholm vs CRC North Keilor

(Round 3)
4231
Year 7 Boys Australian Rules Div 2
Thomas Carr College

Thomas Carr vs CRC North Keilor

(Round 2)
070
Year 7 Boys Australian Rules Div 2
Green Gully Reserve

CRC North Keilor vs Penola

(Grand Final)
699
Year 9 AFL Finals – Div 2
RMIT Oval, Bundoora

Marymede vs CRC North Keilor

(Semi Final)
3541
Year 9 AFL Finals – Div 2
Skinner Reserve

Caroline Chisholm vs CRC North Keilor

(Round 7)
060
Year 9 Boys Australian Rules Div 2
Green Gully Reserve

CRC North Keilor vs Caroline Chisholm

(Round 6)
25145
Year 9 Boys Australian Rules Div 2
DS Aiken Reserve

Kolbe vs CRC North Keilor

(Round 5)
6842
Year 9 Boys Australian Rules Div 2
Green Gully Reserve

CRC North Keilor vs Marymede

(Grand Final)
191
Inter Girls Division 1 Finals
Wooten 1

Event

(Semi Final)
148
Inter Girls Division 1 Finals
Wooten 1

Event

(Round 2)
73
Inter Girls Australian Rules Div 1 – POOL A
Wooten 1

CRC North Keilor vs Marymede

(Round 1)
658
Inter Girls Australian Rules Div 1 – POOL A
Wooten 1

MacKillop vs CRC North Keilor

(Round 3)
1961
Year 9 Boys Australian Rules Div 2
Thomas Carr College

Thomas Carr vs CRC North Keilor

(Grand Final)
915
Year 10 Boys Division 2 Finals
South 1

Marymede v CRC North Keilor

(Round 3)
1047
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
South 2

Caroline Chisholm vs CRC North Keilor

(Round 2)
1631
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
South 2

CRC North Keilor vs Marymede

(Round 1)
1940
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
South 2

Thomas Carr vs CRC North Keilor

(Grand Final)
32102
Year 7 Division 2 Aust Rules Finals
Green Gully Reserve

CRC North Keilor v Marymede

(Round 5)
1324
Year 8 Boys Division 2 – POOL A
Wooten 1

Antonine vs CRC North Keilor

(Round 4)
347
Year 8 Boys Division 2 – POOL A
Wooten 2

Caroline Chisholm vs CRC North Keilor

(Round 3)
1928
Year 8 Boys Division 2 – POOL A
Wooten 2

CRC North Keilor vs Marymede

(Round 1)
2015
Year 8 Boys Division 2 – POOL A
Wooten 1

CRC North Keilor vs Thomas Carr

(Round 5)
032
Junior Girls Div 1
Western Oval

CRC North Keilor vs St Monica’s

(Round 4)
21
Junior Girls Div 1
Ransford Oval

MacKillop vs CRC North Keilor

(Round 3)
032
Junior Girls Div 1
Western Oval

CRC North Keilor vs Salesian

(Round 2)
208
Junior Girls Div 1
McAlister Oval

Penola vs CRC North Keilor

(Round 1)
216
Junior Girls Div 1
McAlister Oval

CRC North Keilor vs Thomas Carr

(Round 5)
00
Year 7 Boys Australian Rules Div 2

Caroline Chisholm vs CRC North Keilor

(Roudn 4)
1190
Year 7 Boys Australian Rules Div 2
Green Gully Reserve

CRC North Keilor vs Kolbe

(Round 3)
4868
Year 7 Boys Australian Rules Div 2

Marymede vs CRC North Keilor

(Round 3)
1:30 pm
Year 9 Boys Australian Rules Div 2
Green Gully Reserve

CRC North Keilor vs Marymede

(Round 5)
1:30 pm
Year 9 Boys Australian Rules Div 2
Kindersmith Reserve, Braybrook

Caroline Chisholm vs CRC North Keilor

(Round 4)
5275
Year 9 Boys Australian Rules Div 2
Caroline Springs Town Centre Oval 1

CRC Caroline Springs vs CRC North Keilor

(Round 5)
796
Year 7 Boys Australian Rules Div 2
Penola College – Braodmeadows Campus

Penola vs CRC North Keilor

(Round 4)
3291
Year 7 Boys Australian Rules Div 2
Green Gully Reserve

CRC North Keilor vs CRC Caroline Springs

(Grand Final)
920
Wyndham Vale South Oval 1

Intermediate Girls Div 2 GF

(Round 5)
037
Wyndham Vale South Oval 2

Caroline Chisholm vs CRC North Keilor

(Round 4)
310
Wyndham Vale South Oval 1

CRC North Keilor vs Thomas Carr

(Round 3)
127
Wyndham Vale South Oval 2

Kolbe vs CRC North Keilor

(Round 1)
270
Wyndham Vale South Oval 2

Penola vs CRC North Keilor

(Round 2)
16127
Year 7 Boys Australian Rules Div 2
Kindersmith Reserve

Caroline Chisholm vs CRC North Keilor

(Round 3)
1370
Year 7 Boys Australian Rules Div 2
Green Gully Reserve

CRC North Keilor vs Kolbe

Leagues
Inter Girls Australian Rules Div 1 – POOL B, Junior Girls Div 1 POOL B, Junior Girls Div 1, Year 10 Boys Australian Rules Div 2, Year 10 Boys Division 2 Finals, Year 7 Boys Australian Rules Div 2, Year 7 Division 2 Aust Rules Finals, Year 8 Boys Division 2 – POOL A, Year 9 Boys Australian Rules Div 1
Seasons
2012, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024

In:

Year 8 Boys Division 1 - POOL A