Antonine

Fixtures

(Round 2)
10:15 am
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
Oval 2

Penola vs Antonine

(Round 3)
11:00 am
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
Oval 1

Antonine vs Marymede – SM

(Round 4)
11:45 am
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
Oval 2

CRC North Keilor vs Antonine

(Round 5)
12:30 pm
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
Oval 2

Antonine vs CRC North Keilor

(Round 2)
10:15 am
Inter Girls Australian Rules Div 2
Oval 2

St Francis College MEL vs Antonine

(Round 3)
11:00 am
Inter Girls Australian Rules Div 2
Oval 1

Antonine vs Caroline Chisholm

(Round 4)
11:45 am
Inter Girls Australian Rules Div 2
Oval 2

Thomas Carr vs Antonine

(Round 5)
12:30 pm
Inter Girls Australian Rules Div 2
Oval 1

Antonine vs Kolbe

Results

(Round 3)
052
Year 8 Boys Division 2 – POOL B
Galvin Park Oval 2

Antonine vs CRC Caroline Springs

(Round 2)
100
Year 8 Boys Division 2 – POOL B
Galvin Park Oval 2

Thomas Carr vs Antonine

(Round 1)
030
Year 8 Boys Division 2 – POOL B
Galvin Park Oval 2

St Francis College COB vs Antonine

(Round 5)
1107
Australian Rules Football Girls – DIV 2
AA – TBC

Antonine vs Penola

(Round 3)
5431
Junior Girls Div 2 Round Robin POOL B
Galvin Park Oval 2

Penola vs Antonine

(Round 2)
1352
Junior Girls Div 2 Round Robin POOL B
Galvin Park Oval 1

Antonine vs St Francis College MEL

(Round 1)
2027
Junior Girls Div 2 Round Robin POOL B
Galvin Park Oval 1

Antonine vs Marymede – DOR

(Round 4)
3037
Australian Rules Football Girls – DIV 2
Arnold’s Creek Recreation Reserve

St Francis College MEL vs Antonine

(Round 2)
1110
Australian Rules Football Girls – DIV 2
Marymede Catholic College

Marymede – SM vs Antonine

(Round 1)
457
Australian Rules Football Girls – DIV 2
Alamanada Reserve

Antonine vs Thomas Carr

(Round 5)
834
Inter Girls Australian Rules Div 2
Oval 2

Caroline Chisholm vs Antonine

(Round 4)
110
Inter Girls Australian Rules Div 2
Oval 2

CRC St Albans vs Antonine

(Round 3)
013
Inter Girls Australian Rules Div 2
Oval 1

Antonine vs Kolbe

(Round 2)
133
Inter Girls Australian Rules Div 2
Oval 2

Thomas Carr vs Antonine

(Round 5)
5322
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
Oval 2

CRC Caroline Springs vs Antonine

(Round 4)
4615
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
Oval 2

CRC North Keilor vs Antonine

(Round 3)
326
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
Oval 1

Antonine vs Penola

(Round 2)
2040
Year 10 Boys Australian Rules Div 2
Oval 2

Thomas Carr vs Antonine

(Consolation Final)
481
Year 8 Boys Division 2 GF
South Oval 2

St Francis College MEL v Antonine

(Grand Final)
4757
Australian Rules Football Boys DIV 2 GRAND FINAL
Green Gully Reserve

St Francis College MEL v Antonine

(Round 1)
666
Year 8 Boys Division 2 – POOL A
South Oval 1

CRC North Keilor vs Antonine

(Round 5)
600
Australian Rules Football Girls – DIV 2
Brearley Reserve, Pascoe Vale

Antonine vs Penola

(Round 5)
67101
Australian Rules Football Boys – DIV 2
Penola Broadmeadows

Penola vs Antonine

(Round 3)
70
Junior Girls Div 2 Round Robin POOL B
Wyndham Vale South Oval 1

Thomas Carr vs Antonine

(Round 2)
240
Junior Girls Div 2 Round Robin POOL B
Wyndham Vale South Oval 1

Emmanuel vs Antonine

(Round 1)
345
Junior Girls Div 2 Round Robin POOL B
Wyndham Vale South Oval 2

Antonine vs Kolbe

(Round 4)
346
Australian Rules Football Girls – DIV 2
RAMS Arena, Highgate Reserve

Kolbe vs Antonine

(Round 4)
19412
Australian Rules Football Boys – DIV 2
Brearley Reserve, Pascoe Vale

Antonine vs Kolbe

(Round 3)
2121
Australian Rules Football Girls – DIV 2
Thomas Carr College

Thomas Carr vs Antonine

(Round 3)
1348
Australian Rules Football Boys – DIV 2
Brearley Reserve, Pascoe Vale

Antonine vs Thomas Carr

(Round 2)
3637
Australian Rules Football Boys – DIV 2
Skinner Reserve

Caroline Chisholm vs Antonine

(Round 1)
10456
Australian Rules Football Boys – DIV 2
Arnold’s Creek Recreation Reserve

St Francis College MEL vs Antonine

(Round 1)
060
Australian Rules Football Girls – DIV 2
Brearley Reserve, Pascoe Vale

Antonine vs Marymede

(Round 5)
1324
Year 8 Boys Division 2 – POOL A
Wooten 1

Antonine vs CRC North Keilor

(Round 4)
149
Year 8 Boys Division 2 – POOL A
Wooten 1

Thomas Carr vs Antonine

(Round 3)
1844
Year 8 Boys Division 2 – POOL A
Wooten 1

Antonine vs Caroline Chisholm

(Round 2)
2713
Year 8 Boys Division 2 – POOL A
Wooten 1

Marymede vs Antonine

(Round 4)
1818
Australian Rules Football Girls – DIV 2
Brearley Reserve

Antonine vs Thomas Carr

(Round 4)
9139
Australian Rules Football Boys – DIV 2
Thomas Carr College

Thomas Carr vs Antonine

(Round 5)
00
Junior Girls Div 2 Round Robin POOL A
Wyndham Vale South Oval 1

Caroline Chisholm vs Antonine

(Round 4)
015
Junior Girls Div 2 Round Robin POOL A
Wyndham Vale North Oval 1

Antonine vs CRC Caroline Springs

(Round 3)
130
Junior Girls Div 2 Round Robin POOL A
Wyndham Vale North Oval 1

CRC Melton vs Antonine

(Round 2)
038
Junior Girls Div 2 Round Robin POOL A
Wyndham Vale South Oval 2

Antonine vs Kolbe

(Round 1)
260
Junior Girls Div 2 Round Robin POOL A
Wyndham Vale South Oval 1

Marymede vs Antonine

(Round 5)
617
Australian Rules Football Girls – DIV 2
Marymede College

Marymede vs Antonine

(Round 5)
12121
Australian Rules Football Boys – DIV 2
Brearley Reserve

Antonine vs Marymede

(Round 2)
35110
Australian Rules Football Boys – DIV 2
Brearley Reserve

Antonine vs Penola

(Round 3)
2451
Australian Rules Football Boys – DIV 2
Brearley Reserve

Antonine vs Caroline Chisholm

(Round 2)
468
Australian Rules Football Girls – DIV 2
Mackillop College

MacKillop vs Antonine

(Round 1)
4038
Australian Rules Football Girls – DIV 2
Brearley Reserve

Antonine vs Kolbe

(Round 1)
060
Australian Rules Football Boys – DIV 2
DS Aiken Reserve Craigieburn

Kolbe vs Antonine

(Round 5)
12:30 pm
Junior Girls Div 2 Round Robin POOL A
Wyndham Vale South Oval 2

Thomas Carr vs Antonine

(Round 4)
11:45 am
Junior Girls Div 2 Round Robin POOL A
Wyndham Vale South Oval 1

Antonine vs CRC Caroline Springs

(Round 3)
11:00 am
Junior Girls Div 2 Round Robin POOL A
Wyndham Vale South Oval 2

Antonine vs CRC Melton

(Round 2)
10:15 am
Junior Girls Div 2 Round Robin POOL A
Wyndham Vale South Oval 2

Marymede vs Antonine

(Round 1)
9:30 am
Junior Girls Div 2 Round Robin POOL A
Wyndham Vale North Oval 1

Caroline Chisholm vs Antonine

(Round 5)
1:30 pm
Australian Rules Football Boys – DIV 2
Marymede College

Marymede vs Antonine

(Round 5)
1:30 pm
Australian Rules Football Girls – DIV 2
Brearley Reserve, Pascoe Vale

Antonine vs Marymede

(Round 4)
20196
Australian Rules Football Boys – DIV 2
Brearley Reserve, Pascoe Vale

Antonine vs St Monica’s

(Round 4)
1:30 pm
Australian Rules Football Girls – DIV 2
Thomas Carr College

Thomas Carr vs Antonine

(Round 3)
12215
Australian Rules Football Boys – DIV 2
Kindersmith Reserve

Caroline Chisholm vs Antonine

(Round 3)
7119
Australian Rules Football Girls – DIV 2
Brearley Reserve, Pascoe Vale

Antonine vs Caroline Chisholm

(Round 2)
2101
Australian Rules Football Boys – DIV 2
Penola College Senior Campus

Penola vs Antonine

(Round 2)
2511
Australian Rules Football Girls – DIV 2
Keilor Park Football Club

CRC Sydenham vs Antonine

(Round 1)
3683
Australian Rules Football Boys – DIV 2
Brearley Reserve, Pascoe Vale

Antonine vs Kolbe

(Round 1)
921
Australian Rules Football Girls – DIV 2
Highgate Reserve, Craigieburn

Kolbe vs Antonine

Leagues
Australian Rules Football Girls – DIV 2, Inter Girls Australian Rules Div 2, Junior Girls Div 2 Round Robin POOL B, Year 10 Boys Australian Rules Div 2, Year 8 Boys Division 2 – POOL B
Seasons
2020, 2021, 2022, 2023, 2024

In:

Year 8 Boys Division 1 - POOL A